Světový pohár v parkuru za podpory skupiny CREDITAS

24. 06. 2021

Již 8. ročník mezinárodních parkurových závodů CSI2*- W proběhl v červnu v jednom z nejmodernějších jezdeckých areálů ve střední Evropě - Equine Sport Center Olomouc. Světový pohár v parkuru patří mezi nejprestižnější soutěže pořádané Mezinárodní jezdeckou federací (FEI). Jedním z hlavních partnerů byla energetická skupina UCED, která je součástí investiční skupiny CREDITAS. Závody sponzorovala i Banka CREDITAS.

Olomoucké kvalifikační kolo Světového poháru přilákalo zvučná jména evropského parkuru a předvedené výkony musely potěšit každého sportovního příznivce. V hlavní soutěži zvítězila německá jezdkyně Jörne Sprehe s hřebcem Stakki’s Jumper, domácí fanoušky potěšilo 3. místo českého reprezentanta a úřadujícího mistra ČR Vladimíra Tretery. 

Živo bylo i na tribunách a ve VIP stanu, kde skupina UCED a Banka CREDITAS připravily pro své hosty program, v jehož rámci se mohli v neformální atmosféře setkat s vedením obou společností.

Již za několik dní se skupina CREDITAS do olomouckého jezdeckého areálu znovu vrátí. Od 1. do 4. července zde v rámci Českého skokového poháru proběhne 17 soutěží, jejichž vyvrcholením bude Velká cena Banky CREDITAS 2021.

Další zprávy ze skupiny

Do projektu Jinonický dvůr se už stěhují první nájemníci

Do projektu Jinonický dvůr se už stěhují první nájemníci

Rozhovor s Jiřím Hroudou: Mezi Londýnem a Prahou

Rozhovor s Jiřím Hroudou: Mezi Londýnem a Prahou

Finančník Pavel Hubáček přestavěl svou byznysovou říši a značkou Creditas zastřešil celou rozvětvenou skupinu. Architektem změn je mladý bankéř a dnes i nejvyšší šéf Creditasu Jiří Hrouda.

Banka CREDITAS rozšiřuje své portfolio o leasingovou společnost Ekorent

Banka CREDITAS rozšiřuje své portfolio o leasingovou společnost Ekorent

Banka CREDITAS rozšiřuje své portfolio, koupila leasingovou společnost Ekorent