Světový pohár v parkuru za podpory skupiny CREDITAS

24. 06. 2021

Již 8. ročník mezinárodních parkurových závodů CSI2*- W proběhl v červnu v jednom z nejmodernějších jezdeckých areálů ve střední Evropě - Equine Sport Center Olomouc. Světový pohár v parkuru patří mezi nejprestižnější soutěže pořádané Mezinárodní jezdeckou federací (FEI). Jedním z hlavních partnerů byla energetická skupina UCED, která je součástí investiční skupiny CREDITAS. Závody sponzorovala i Banka CREDITAS.

Olomoucké kvalifikační kolo Světového poháru přilákalo zvučná jména evropského parkuru a předvedené výkony musely potěšit každého sportovního příznivce. V hlavní soutěži zvítězila německá jezdkyně Jörne Sprehe s hřebcem Stakki’s Jumper, domácí fanoušky potěšilo 3. místo českého reprezentanta a úřadujícího mistra ČR Vladimíra Tretery. 

Živo bylo i na tribunách a ve VIP stanu, kde skupina UCED a Banka CREDITAS připravily pro své hosty program, v jehož rámci se mohli v neformální atmosféře setkat s vedením obou společností.

Již za několik dní se skupina CREDITAS do olomouckého jezdeckého areálu znovu vrátí. Od 1. do 4. července zde v rámci Českého skokového poháru proběhne 17 soutěží, jejichž vyvrcholením bude Velká cena Banky CREDITAS 2021.

Další zprávy ze skupiny

Rozhovor s Václavem Skoblíkem ze skupiny UCED o budoucnosti energetiky

Rozhovor s Václavem Skoblíkem ze skupiny UCED o budoucnosti energetiky

Energetiku čekají velké změny. Plánovaný útlum fosilních paliv znamená, že mezi lety 2030 a 2050 bude třeba najít alternativu k uhlí a zemnímu plynu.

Trend nájemního bydlení posiluje i v Česku

Trend nájemního bydlení posiluje i v Česku

Banka CREDITAS překročila hranici 120 tisíc klientů

Banka CREDITAS překročila hranici 120 tisíc klientů

Začátkem září 2021 překonal počet klientů Banky CREDITAS hranici 120 tisíc. Je tak šestkrát vyšší než v lednu 2017, kdy se CREDITAS stala bankou.