O NÁS

Představení investiční skupiny

Investiční skupina  CREDITAS

Jsme dynamicky rostoucí česká investiční skupina, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích. Hlavními pilíři našeho podnikání jsou finanční služby, reality a energetika. Naším cílem je hledat na trhu nové příležitosti, využívat je a rozvíjet jejich potenciál. Díky zodpovědnému přístupu k investičním projektům se nám daří dlouhodobě dosahovat růstu a vysoké návratnosti investic.

Objem aktiv skupiny CREDITAS dosahuje hodnoty 76 miliard korun (k 31. 12. 2021). Zakladatelem a vlastníkem skupiny CREDITAS je Pavel Hubáček. 

Hlavní oblasti působení


Finanční služby

Ve finančním sektoru máme více než 25leté zkušenosti. Vlajkovou lodí je Banka CREDITAS, která je jednou z mála českých bank u nás. V posledních letech jsme založili několik investičních fondů.


Reality a development

Skupina realizuje akvizice již dokončených nemovitostí, řeší vlastní developerské projekty a investuje do pozemků. Strategickým záměrem je vybudovat široké portfolio nájemních bytů.


Energetika

UCED je jedním z největších distributorů elektřiny v Česku. Součástí je i divize Nová energetika, která se zaměřuje na decentralizaci, flexibilitu, kogenerační jednotky a bezodpadové hospodářství.


Ekonomické
ukazatele skupiny

Prozatímní neauditované údaje
k datu 31. 12. 2021

CELKOVÁ AKTIVA 

76,3

mld. Kč

ZISK

612

mil. Kč

Rozložení aktiv skupiny


Celková aktiva skupiny vyrostla od roku 2013 na hodnotu 76 miliard korun. Od zemědělství se těžiště skupiny přesunulo především k financím, energetice a realitám.

Klíčoví lidé skupiny