O NÁS

Představení investiční skupiny

Investiční skupina  CREDITAS

Jsme dynamicky rostoucí česká investiční skupina, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích. Hlavními pilíři našeho podnikání jsou finanční službyenergetika a reality. Naším cílem je hledat na trhu nové příležitosti, využívat je a rozvíjet jejich potenciál. Díky zodpovědnému přístupu k investičním projektům se nám daří dlouhodobě dosahovat růstu a vysoké návratnosti investic.

Objem aktiv skupiny CREDITAS dosahuje hodnoty 141 miliard korun (k 31. 12. 2022). Zakladatelem a vlastníkem skupiny CREDITAS je Pavel Hubáček. 

Hlavní oblasti působení


Finanční služby

Ve finančním sektoru máme více než 25leté zkušenosti. Od roku 2022 je ve skupině vedle Banky CREDITAS i  Max banka. V posledních letech jsme založili několik investičních fondů.


Energetika

UCED je jedním z největších distributorů elektřiny v Česku. Díky akvizicím velkých energetických zdrojů se zaměřuje i na výrobu elektřiny a tepla. Má ambice stát se lídrem decentrální energetiky v ČR.


Reality a development

Skupina realizuje akvizice již dokončených nemovitostí, řeší vlastní developerské projekty a investuje do pozemků. Strategickým záměrem je vybudovat široké portfolio nájemních bytů.


Ekonomické ukazatele skupiny

Auditované údaje k datu 31. 12. 2022

CELKOVÁ AKTIVA

141

mld. Kč

Zisk

5,1

mld. Kč

VLASTNÍ KAPITÁL

10,1

mld. Kč

Klíčoví lidé skupiny