Kariéra ve skupině

Najděte si uplatnění dle svých představ

CREDITAS Group

#INVESTICE #AKVIZICE

Investiční skupina CREDITAS se zaměřuje na strategické akvizice v konzervativnějších sektorech s fundamentální hodnotou. Aktuálně působí zejména v oblastech financí, energetiky a realit.

Banka CREDITAS

#BANKA #FINANCE

V Bance CREDITAS najdete široké pole působnosti i neformální kolektiv. Jste finanční analytik s letitými zkušenostmi nebo absolvent? Třeba jste to právě vy, koho hledáme. 

Max banka

#BANKA #FINANCE

V Max bance využijete své schopnosti na max(imum). Týmová spolupráce, zaměření na výsledky a efektivnost, poctivost a ochota ke změnám. To jsou některé z důvodů proč pracovat u nás.

CREDITAS Real Estate

#REALITY #DEVELOPMENT

Lidé jsou pro nás na prvním místě, zakládáme si na otevřené komunikaci, důvěře a samostatnosti. Máme rádi týmové hráče, smysl pro detail i humor, je pro nás důležité pracovat s lidmi, se kterými se cítíme dobře.

UCED

#ENERGETICKÁ SKUPINA #ENERGETIKA

Revoluce 4.0 mění energetiku. Chcete obohatit tým odborníků skupiny UCED a nahlédnout do technologické budoucnosti? Šikovných lidí není nikdy dost. Přidejte se k nám. 

Lifeliqe

#STARTUP #EDUCATION

Startup se zaměřuje se na aktuální trendy ve výuce dětí a dospělých. Lifeliqe vytváří s použitím nejmodernějších technologií virtuální simulace a chystá vzdělávací metaverse.

INU

#STARTUP #INVESTMENT

Budeš se podílet na vývoji jedinečné aplikace a pracovat v mezinárodním týmu, kde získáš mnoho obohacujících zkušeností.

Život ve skupině CREDITAS