Banka CREDITAS bodovala na Českých cenách za PR

19. 6. 2023

Porota České ceny za public relations ocenila projekt "Úspěšný start Max banky - PR může nahradit reklamu" skvělým druhým místem v kategorii Firemní a krizová komunikace. Banka CREDITAS si tak do sbírky přidala další sošku Lemura.

Bez jakékoliv marketingové kampaně a bez reklamy, čistě díky PR a plošné medializaci vzrostl během měsíce počet klientů nově vzniklé Max banky (dříve Expobank) téměř o polovinu a objem vkladů na dvojnásobek. Banka CREDITAS vsadila v komunikaci na rychlost, transparentnost, zajímavost, a to jí vyneslo ocenění odborníků na komunikaci.

Do soutěže Lemur - známé jako Česká cena za PR - letos přišel rekordní počet přihlášek. Osmnáctý ročník jich registroval celkem 329, ve hře bylo 186 nominovaných projektů. „Mám velkou radost, že se nám podařilo získat cenu v tak obrovské konkurenci. Jsem ráda, že porota ocenila projekt, za kterým byl minimální rozpočet, ale skvělé výsledky. Je to důkaz toho, že PR může mít nezanedbatelný vliv i na výsledky firem,“ říká ředitelka vnějších vztahů a komunikace skupiny CREDITAS Lucie Brunclíková, která za úspěšnou PR kampaní stojí.

Letošní cena je již pátou trofejí v České ceně za PR, kterou si Banka CREDITAS za posledních sedm let odnesla.