Banka CREDITAS rozšiřuje pobočkovou síť

08. 02. 2021

Banka CREDITAS pokračuje v rozvoji své pobočkové sítě. V první polovině letošního roku otevírá 3 pobočky pro retailové klienty, nových kontaktních míst se dočká také firemní klientela.


První letošní novou pobočku banka otevřela v Moravských Budějovicích. V nových prostorách na náměstí ČSA mohou klienti využívat kompletní servis banky, včetně bezplatné wi-fi a dalších nadstandardních služeb. 

Významného zvýšení kvality služeb se dočkali klienti Banky CREDITAS v Praze. Kapacita pobočky v Opletalově ulici již nepostačovala zájmu klientů, banka se proto přesunula do výrazně větších prostor v Lazarské ulici. Nová pobočka patří mezi největší v celé síti banky a oproti své předchůdkyni je lépe dostupná MHD, protože se nachází přímo u tramvajové zastávky Lazarská a v blízkosti výstupu ze stanice metra Národní třída.

Banka CREDITAS posílila také svoji síť služeb pro firemní klienty. V lednu zahájilo provoz nové regionální firemní centrum v Jindřichově Hradci.

V letošním roce banka plánuje další rozvoj kamenných poboček. 38. bodem v mapě kontaktů Banky CREDITAS se již brzy stanou Dačice, kde vzniká nová pobočka na Palackého náměstí.

Další zprávy ze skupiny

Do projektu Jinonický dvůr se už stěhují první nájemníci

Do projektu Jinonický dvůr se už stěhují první nájemníci

Rozhovor s Jiřím Hroudou: Mezi Londýnem a Prahou

Rozhovor s Jiřím Hroudou: Mezi Londýnem a Prahou

Finančník Pavel Hubáček přestavěl svou byznysovou říši a značkou Creditas zastřešil celou rozvětvenou skupinu. Architektem změn je mladý bankéř a dnes i nejvyšší šéf Creditasu Jiří Hrouda.

Banka CREDITAS rozšiřuje své portfolio o leasingovou společnost Ekorent

Banka CREDITAS rozšiřuje své portfolio o leasingovou společnost Ekorent

Banka CREDITAS rozšiřuje své portfolio, koupila leasingovou společnost Ekorent