Banka CREDITAS rozšiřuje pobočkovou síť

08. 02. 2021

Banka CREDITAS pokračuje v rozvoji své pobočkové sítě. V první polovině letošního roku otevírá 3 pobočky pro retailové klienty, nových kontaktních míst se dočká také firemní klientela.


První letošní novou pobočku banka otevřela v Moravských Budějovicích. V nových prostorách na náměstí ČSA mohou klienti využívat kompletní servis banky, včetně bezplatné wi-fi a dalších nadstandardních služeb. 

Významného zvýšení kvality služeb se dočkali klienti Banky CREDITAS v Praze. Kapacita pobočky v Opletalově ulici již nepostačovala zájmu klientů, banka se proto přesunula do výrazně větších prostor v Lazarské ulici. Nová pobočka patří mezi největší v celé síti banky a oproti své předchůdkyni je lépe dostupná MHD, protože se nachází přímo u tramvajové zastávky Lazarská a v blízkosti výstupu ze stanice metra Národní třída.

Banka CREDITAS posílila také svoji síť služeb pro firemní klienty. V lednu zahájilo provoz nové regionální firemní centrum v Jindřichově Hradci.

V letošním roce banka plánuje další rozvoj kamenných poboček. 38. bodem v mapě kontaktů Banky CREDITAS se již brzy stanou Dačice, kde vzniká nová pobočka na Palackého náměstí.

Další zprávy ze skupiny

Rozhovor s Václavem Skoblíkem ze skupiny UCED o budoucnosti energetiky

Rozhovor s Václavem Skoblíkem ze skupiny UCED o budoucnosti energetiky

Energetiku čekají velké změny. Plánovaný útlum fosilních paliv znamená, že mezi lety 2030 a 2050 bude třeba najít alternativu k uhlí a zemnímu plynu.

Trend nájemního bydlení posiluje i v Česku

Trend nájemního bydlení posiluje i v Česku

Banka CREDITAS překročila hranici 120 tisíc klientů

Banka CREDITAS překročila hranici 120 tisíc klientů

Začátkem září 2021 překonal počet klientů Banky CREDITAS hranici 120 tisíc. Je tak šestkrát vyšší než v lednu 2017, kdy se CREDITAS stala bankou.